www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Csomagoló

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termékek előkészítése, plusz biztonsági ragasztószalaggal történő ellátása
  • Karton bontása
  • Termékek dobozolása eredeti hullámgyűjtőbe
  • Raklapképzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Precizitás, jó kézügyesség
  • Monotónia tűrő képesség
  • Magas koncentrációkészség

Munkavégzés helye:

  • Páty
  • Cegléd irányából céges busz biztosított

Egyéb: Három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő