www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 953 napja lejárt

 A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagoló

Munkavégzés helye:  Komárom-Esztergom megye , Tatabánya

Tevékenységi kör:  Illatosítók csomagolása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Álló munka - és folyamatos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Illatosítók csomagolása
  • Termékek válogatása és összekészítése
  • Becsomagolt termékek szállításra való felkészítése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Tájékoztató és tesztírás:  minden hétfőn, szerdán és pénteken 10 órától Tatabányán, a Studium tér 1. sz. alatt. (Edutus Főiskola „A” épületében.)

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő