www.cvonline.hu

Csomagoló

  • A hirdetés 1230 napja lejárt
Ügyfelünk egy világszerte elismert élelmiszeripari termékeket gyártó vállalat. Jánossomorjai gyáregységükbe keresünk munkavállalókat, az alábbi munkakörbe

Csomagoló

Feladatok:
  • élelmiszeripari termékek kézi csomagolása
  • késztermékek dobozolása
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen
  • munkaterület tisztántartása
Elvárások:
  • alapfokú végzettség, középfokú végzettség előny
  • hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat előny
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • egészségügyi alkalmasság
  • jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
Amit kínálunk:
  • alapbér: bruttó 115.000 Ft/hó
  • céges buszjárat
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Jánossomorja
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.