www.cvonline.hu

Csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 820704

A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalókat az alábbi feltételekkel, azonnali munkakezdéssel:

Csomagoló

Feladatok:
  • élelmiszeripari termékek kézi csomagolása,
  • késztermékek dobozolása,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.
Elvárások:
  • 2 - 3 műszakos munkarend vállalása,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség,
  • önállóság,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • folyamatos és hosszú távú munkalehetőség,
  • teljesítmény bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Megváltozott munkaképességű jelentkezők pályázatait is várjuk!
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc