www.cvonline.hu

Csomagoló

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1205694

Habtermékek gyártásával foglalkozó IX. kerületi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat, hosszú távra, kiemelt bérezéssel.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Habtermékek csomagolása, tekercselése, dobozolása

Elvárások:

  • Megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség

Munkaidő: hétfőtől péntekig

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés!
  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Lehetőség az adókedvezmények igénybe vételére
  • Nettó 6000 Ft/hó értékű fizetésen kívüli juttatás
  • Cafetéria (éves br. 300 000 Ft)
  • Előrelépési lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Link megjelenítése honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink egy napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06/704523330-as telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.