www.cvonline.hu
Csomagoló
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.11.26.
Hirdetés azonosító: 1205322

Győr környéki Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagoló

Feladatok:

  • Acéltermékek elő- és végcsomagolása
  • Mérlegelés, etikettezés
  • Késztermék összekészítése
  • Csomagológépek kezelése, csomagoló anyag utántöltése
  • Leltározási feladatok, kézi szkenner használata

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány
  • Csomagolás vagy gépkezelés területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Folyamatos 12 órás munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.