www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1190607

Jöjjön el még ma és álljon munkába már holnap!
Feladatok:

  • Raktárba beérkező küldemények csomagolása, csomagok szortírozása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Rábízott feladatok teljes körű ellátása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Bérezésed nettó 170 000 Ft
  • Heti bónusz kifizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Alkalmi munkavállalás is lehetséges (heti kifizetés)

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Kedvező, 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz, melyet Te tudsz kiválasztani:
  • Hétfőtől – Péntekig Állandó délután (12:30-21:00) VAGY Állandó éjszaka (20:00-04:20)

  • Amit tenned kell, ezért: - Küldj önéletrajzot az E-mail cím megjelenítése címre - vagy hívj minket a 06 20 665 52 46-os telefonszámon - de budapesti irodánkba is bejöhetsz: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. sz. alatt nyitvatartási időben, H-P 9-17:30-ig

Munkavégzés helye:
  • Budaörs