www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1174600

Szegedi partnercégünk részére keresünk megváltozott munkaképességű munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Áru összekészítése
  • Termékek csomagolása

Elvárások:
  • Megváltozott munkaképesség
  • Precizítás
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a "jelentkezem" gombra kattintva. E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Régió
Csongrád