www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1160430

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Higiéniai termékek dobozolása, csomagolása
  • Dobozok raklapra helyezése
  • Felettes utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Álló munkabírás
  • Monotónia tűrés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + cafeteria + műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás céges buszjárattal (Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tápiószecső, Szentmártonkáta, Nagykáta, Sülysáp, Pilis, Pécel, Monor, Monorierdő, Üllő, Zsámbok, Vácszentlászló, Valkó, Gödöllő, Kistarcsa, Kisterenye, Bátonyterenye, Erdőtarcsa, Kartal, Aszód, Bag, Palotás, Hatvan, Lőrinci, Tura, Kerepes)
  • Budapestről bérlettámogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Csömör