www.cvonline.hu

Csomagoló

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1118651
lejárt

Töltsd meg a malacperselyed az új évben, dolgozz a Mind-Diákkal! Ezúttal egri partnercégünkhöz várjuk a jelentkezéseteket, csomagolói munkakörbe! Munkából 2017-ben sem lesz hiány, ezért a ti segítségetekre is szükségünk van!

Feladatok:

  • áru előkészítése és csomagolása
  • dobozok hajtogatása
  • matricázás

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitás tűrés

Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:00 - 14:00
Heti 1 - 2 műszak vállalására is van lehetőség.

Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk.

Az új jelentkezők munkába állítása folyamatos.

Előnyt jelent:

  • minél több munkanap vállalása
  • jó kézügyesség

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 733 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • nincs kötelező vállalás

Elérhetőségi adataid megadásával már 1 perc alatt kész a  Link megjelenítése és jelentkezhetsz is!

De ha nem megy, akkor kereshetsz minket e-mailben az E-mail cím megjelenítése -n vagy a 70/452-3195-ös számon!