www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1117985

Gyáli partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Csomagok elszedése, ládákba történő helyezése
  • Hibás csomagok kiszűrése
  • Termelési folyamatban való részvétel

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Hűtött munkaterület (6-7 fok) bírása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • 2 műszak, hétfőtől vasárnapig, heti 5 nap munkavégzéssel. 7:00-16:00 16:00-01:00

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, kérem küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest