www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1086696

Multinacionális partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Fém alkatrészek előkészítése festéshez
  • Alkatrészek kézi mozgatása, felrakásuk a szállító függőpályára
  • Szükség szerint a festési hibák javítása ecseteléssel

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum, terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium + cafetéria + műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • Szombati munkavégzés vállalása

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió