www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ

  • A hirdetés 373 napja lejárt

CSOMAGOLÓKAT KERESÜNK

Budapesti, kereskedelemmel foglalkozó cég raktárába keresünk új munkatársakat elsősorban a karácsonyi időszakra, de nem kizárt a hosszú távú lehetőség sem!

Feladatok:

  • Elektronikai cikkek, lakásfelszerelés, játékok és egyéb termékek összekészítése, csomagolása és felcímkézése.

Elvárások:

  • Tapasztalat nem szükséges,
  • Pályakezdők, iskolai tanulmányokat folytatók jelentkezését is várjuk,
  • Általános iskolai bizonyítvány,
  • Kiváló teherbírás.

Amit kínálunk:

  • Korrekt, fix havibér,
  • Bejelentett munka,
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Jó hangulatú csapat, segítőkész kollégák.

Munkakezdés:

  • Októbertől folyamatosan!

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő