www.cvonline.hu
Csomagoló
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.13.
Jelentkezési határidő: 2016.09.19.
Hirdetés azonosító: 1076452
lejárt

Kecskeméti autóipari beszállító partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:

Csomagoló

Feladatok:

  • Termékek csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum
  • Túlórák vállalása előfordulhat

Amit nyújtunk:

  • Alap béren felüli juttatások: cafeteria, műszakpótlék, bónusz juttatás!
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Nagykőrös, Soltszentimre, Fülöpszállás, Izsák, Ágasegyháza, Kunszentmárton, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Apostag, Dunaújváros, Szabadszállás, Kiskunfélegyháza, Hetényegyháza, Városföld ,Helvécia, Dunaegyháza, Kocsér, Cserkeszőlő, Lakitelek, Soltszentimre, Kisizsák, Ballószög, Fülöpháza, Kerekegyháza,Tiszakécske

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.