www.cvonline.hu

Csomagoló

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.02.04.
Hirdetés azonosító: 1072275

Csomagoló

Orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú partnercégünk részére keresünk Csomagoló munkatársakat.

Feladatok:

- Anyagok, készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása
- A gyártóüzembe érkezett áruk pontos átvétele
- Az alkatrészek betárolása a raktári tároló helyekre
- Alkatrészek kigyűjtése, kitárolása
- Gyártóhely anyaggazdálkodási folyamatainak kezelése, naprakész dokumentálása

Elvárások:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Munkautasítás alapján, precíz és pontos munkavégzés
- Az üzemben tárolt készletek nyilvántartása, a tárolási rend betartatása
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakban való munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

- Barátságos munkakörnyezet
- Stabil munkahely
- Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján