www.cvonline.hu

Csomagoló

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1050616

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • Élelmiszeripari alapanyagok, termékek csomagolása, címkézése,
  • anyagmozgatás,
  • munkaterület tisztántartása,
  • élelmiszeripari előírások maximális betartása.

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása,
  • monotónia tűrés,
  • rugalmasság,
  • pontosság.

Juttatások:
  • Bejelentett teljes munkaidős állás
  • Versenyképes fizetés
  • Alapbéren felüli juttatások - Cafeteria
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjáratok:
  • Szeged-Makó
  • Hódmezővásárhely-Makó útvonalakon

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés módja: Jelentkezni részletes önéletrajzzal lehet! Érdeklődni az alábbi telefonszámon: +36 62 548 840

Munkavégzés helye:
  • Makó