www.cvonline.hu

Csomagoló (Üllő)

Magyarország egyik vezető szállítással foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk Üllőre új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Leendő munkatárs feladatai:

  • Csomagolás
  • Termékek szortírozása
  • Raktározási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Választható cafeteria elemek
  • Csemő- Cegléd- Ceglédbercel-Albertirsa-Pilis-Nyáregyháza-Csévharaszt-Vasad-Monor irányából céges busz biztosított!

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkaidő: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest