www.cvonline.hu

Csomagoló - Tatabánya

  • A hirdetés 574 napja lejárt

MUNKALEHETŐSÉG!

A WORK FORCE KFT

Csomagoló munkatársakat keres tatabányai partnercégünk részére!

A környező városokból, falvakból céges buszokkal való munkába járás biztosított!

Elvárások:

- Alapfokú iskolai végzettség

- Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

- Jó kézügyesség és monotóniatűrő-képesség

- 12 órás munkarend és álló munka vállalása

Feladatok:

- Illatósítók csomagolása

- Termékek vizuális ellenőrzése, válogatása és összekészítése

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő