www.cvonline.hu

Csomagoló - Tatabánya

  • A hirdetés 995 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagoló

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Tevékenységi kör: Illatosítók gyártása

Feladatok:

  • Illatosítók csomagolása
  • Termékek válogatása és összekészítése
  • Becsomagolt termékek szállításra való felkészítése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Jó állóképesség

Amit nyújtunk:

  • Céges autóbuszjárat
  • Előrelépési lehetőség
  • Munkaruha
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Megváltozott munkaképességű jelentkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő