www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ - SZÉKESFEHÉRVÁR

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

SZÉKESFEHÉRVÁR - CSOMAGOLÓ

Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk müzli és gabonapehely termékek csomagolására.

Feladatok:

  • csomagolás/átcsomagolás

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig PASSZÍV nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • heti minimum 2 nap vállalása (6-8 órás műszakokban)
  • érvényes tüdőszűrő lelet (feltétel), orvosi alkalmassági, EÜ kiskönyv (ezeket segítünk megcsináltatni, ha nincs)
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: hétfőtől szombatig 14:00-22:00 óra között, 8-6 órás műszakokban

Előny a délelőtti ráérés!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Fizetés: br. 650 Ft/óra

Név, Telefonszám, születési dátum és lakóhely elküldésével az alábbi  e-mailcímen.
Tárgyba írd be: CSOMAGOLÓ – Székesfehérvár
További információ:
06-20/216-4944

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok