www.cvonline.hu

Csomagoló - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1555)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1053082

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Csomagoló

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1555)

Feladatok:

  • Alumínium profilok csomagolása
  • Félkész-, késztermékek kézi mozgatása
  • A félkész-, és késztermékek dobozolása, címkézése

Elvárások:

  • Csomagolás területén szerzett tapasztalat
  • Folyamatos (6 + 2) munkarend vállalása
  • Erős fizikum, jó állóképesség, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz főállású munkatársakat.

 A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)
A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.
A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.