www.cvonline.hu
Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.17.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 988739

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszú távra:

Csomagoló

Feladatok:
- a komissiózók által összekészített termékek egyesítése és csomagolása
- raktár irányítási rendszer használata

Elvárások:
- 2 műszak vállalása

- jó fizikum (dobozok emelgetéséhez)
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önálló, precíz munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Újpest központból céges buszokkal
- Béren kívüli juttatások, cafeteria+ bónusz lehetőség

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.