www.cvonline.hu
Csomagoló (Referenciaszám: PJ1960)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 432506
lejárt

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk nagytétényi, 22. kerületi telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Feladatok:
- Gyógyszerek átcsomagolása az előírásoknak megfelelően
- Az átcsomagolás során észlelt eltérések jelentése
- Munkakörnyezet tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
- Részvétel az átcsomagolással kapcsolatos adminisztrációban

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Jó kézügyesség
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés, és a munkához való pozitív hozzállás

Előnyök:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Középfokú végzettség

Amit kínálunk:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

(Referenciaszám: PJ1960)

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület (Nagytétény)

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.