www.cvonline.hu

Csomagoló raktáros - Budaörs

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Csomagoló raktáros munkatársakat keresünk Budaörsre!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Szereléstechnikai termékek csomagolása
  • Csavarok, anyák, szögek mérése/számolása
  • Dobozok címkézése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Egy műszakos munkarend: 08:00-17:00
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Utazási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés