www.cvonline.hu

Csomagoló, rakodó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 905073

A hazai növényvédőszer-piac meghatározó szereplője, mint partnerünk megbízásából, munkatársakat keresünk, dinamikusan fejlődő modern üzemükbe, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Kézi anyagmozgatás (5-20 kg)
  • Csomagolás, dobozolás
  • Készáruk raklapra pakolása
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum megterhelő fizikai munkához
  • Rugalmasság (túlmunka vállalása)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Állómunka vállalása
Amit kínálunk:
  • Juttatások: kiemelt alapbér + műszakpótlékok + étkezési jegy + túlórapótlék
  • Munkába járás térítés
  • Stabil hátterű, modern vállalat
  • Biztos, bejelentett állás és juttatások
  • Háromműszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár, Veszprém
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Peremarton gyártelep (Veszprém és Székesfehérvár között)
Kapcsolat:
Kapcsolat:
Személyesen irodánkban:
8200 Veszprém, Megyeház tér 2. (A Mackó Cukrászda és a Színház között)

Önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör (Csomagoló, rakodó) tárgy mezőben történő feltűntetésével.