www.cvonline.hu

Csomagoló Perbál

  • Frissítve 163 napja

Magyarország egyik vezető húsiparral foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk Perbálra új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Leendő munkatárs feladatai:

  • Csomagolás
  • Termékek szortírozása
  • Raktározási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Választható cafeteria elemek
  • Leányvár, Piliscsaba, Tinnye, Zsámbék, Mány, Tokod, Dorog, Sárisáp, Dág, Úny, Máriahalomirányából céges busz biztosított!

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Perbál
  • Munkaidő: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252-1411-es telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Magyarország