www.cvonline.hu

Csomagoló operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.28.
Hirdetés azonosító: 859608
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg kontaktlencséket és többfunkciós ápolószereket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal csomagoló operátori pozícióra.

Feladatok:

  • Kontaktlencse gyártási folyamatának végig kísérése
  • Lencse előállítása betanított módon, majd oldatokba helyezése
  • Mérések elvégzése
  • Gépek kezelése
  • Csomagolás, előkészítés szállításra

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 3 műszak vállalása (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)
  • Folyamatos munkarend (6 nap munka - 2 nap pihenő)
  • Kifinomult kézügyesség a precíz és aprólékos munkavégzéshez
  • Kiváló látás
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Jó felfogó képesség és gyors reakciókészség
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (csomagolás, összeszerelés, gépkezelés)

Amit kínálunk

  • Céges buszjárat a következő településekről: Budapest, Gyál, Vecsés, Monor, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd, Abony, Törtel.
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Bejelentett munkaviszony

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen.