www.cvonline.hu

Csomagoló operátor

  • Company_icon ACH IMPEX Zrt.
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Megváltozott munkaképességű, rehabilitációs kártyával rendelkező munkatársat keresünk 4 órás csomagoló operátori munkát kínálunk Vecsési telephelyű, nagykereskedelmi cég raktárába háztartási termékek címkézésére, átcsomagolásra.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkába járás támogatás,
  • Kiszámítható stabil beosztás, választhatsz délelőtt vagy délután szeretnél dolgozni nálunk,
  • Támogató munkakörnyezet.

Ami előny nálunk:

  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Fizikai munkabírás (esetenként álló munka)

Fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Vecsés
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló, Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű