www.cvonline.hu

Csomagoló (operátor)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1077892

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégákat csomagló operátor pozícióba budapesti telephelyre (X. kerület), azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- a gyógyszerek kibontása, címkézése, csomagolása a vonatkozó dokumentáció alapján csoportvezető irányításával
- a gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások betartása
- a gyártási dokumentáció elkészítése
- az üzemi higiénia betartása
- az általa felügyelt gyártósoron végzett tevékenység ellenőrzése

Elvárások:

- nagyfokú rugalmasság vállalása-> 4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, hétfő és vasárnap közötti nappali és heti egyszeri éjszakai munkavégzéssel
- jó állóképesség
- jó kézügyesség
- pontosság

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- munkába járási költségtérítés
- hosszú távú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a