www.cvonline.hu

Csomagoló operátor - szállással - Tatabánya környéke

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Feladatkör:
Tatabányai munkahelyre keresünk csomagoló munkatársakat - sikeres oktatási nap után AZONNALI munkakezdési lehetőség! Szállást biztosítunk, akár már az oktatási napra is! Családias környezetben, nem tömegszálláson. A munkavégzés 12 órás munkarendben, két műszakban történik: 1. hét: szerda, csütörtök, 2. hét: hétfő, kedd, péntek, szombat, vasárnap. (2 hét nappalos műszak, 2 hét éjszakás.) A béren túl cafeteria, bónuszok és különböző családbarát juttatások (beiskolázási támogatás, karácsonyi ajándék, termékvásárlási kedvezmény) is elérhetőek, céges buszjárat gondoskodik a dolgozók bejárásáról, valamint havonta két hazautazást is támogat Partnerünk. Érdeklődés esetén jelentkezzen még ma: küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése-ra, vagy hívja kolléganőnket a további információkért a 0620 456 5284-es vagy a 34/781-297-es telefonszámon.

Végzettség:
8 általános/ alapfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
Felvételi teszt (gyakorlati és logikai) megírása.Az első munkanapon (oktatási nap) megfelelés.

Operátor területre

Megjegyzés:
Több, mint egy évtizede Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Csomagoló (operátor)

Randstad Hungary Kft.

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk dinamikusa...
Budapest

Szerszámkarbantartó - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Betanított összeszerelő / operátor - INGYENES SZÁLLÁSSAL

Trenkwalder Kft

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. munk...
Veszprém, Veszprém