www.cvonline.hu

Csomagoló- Németország

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 983560

Német partnercégünk részére keresünk legalább 2 éves, magyar szerződéssel, ingyenes szállással

Csomagoló

 munkatársakat

erős alap /kommunikáció képes/ német nyelvtudással(min.A2)

Dieburgba

Feladatok:

  • A Pampers pelenkák gumiszalagjainak csomagolása

Elvárások,előnyök:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás min. (A2) (első héten német nyelven történik az oktatás, melyből teszt is várható)
  • Álló munka, monotónia bírása, kiváló kézügyesség nagyon fontos, éppen ezért hasonló munkakörben tapasztalat jelentős előnyt képez
  • Saját autó előnyt jelent
  • Hölgyek jelentkezésének kifejezetten örülünk!

Amit nyújtunk:

  • Magyar alkalmazotti szerződés, kiküldetési díjjal
  • Hosszú távú, korrekt, legális foglalkoztatás!
  • Ingyenes szállás, és munkába-járás
  • Betanítás
  • Támogató háttér, ügyintézés

Munkavégzés helye:

  • Németország , Kölnhöz közeli város