www.cvonline.hu
Csomagoló (nehéz fizikai munka) INTS/NYK/097

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csomagoló (nehéz fizikai munka) - INTS/NYK/097

Feladatok:

  • Késztermékek és tartozékaik csomagolása a csomagolási lista alapján
  • Kartondobozok hajtogatása, összetűzése, pántolása és címkézése
  • Dobozolásra váró illetve bedobozolt termékek anyagmozgatása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • nagy teherbírás
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkábajárás támogatása
  • kimagasló cafetéria
  • multinacionális környezet
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő