www.cvonline.hu

Csomagoló Munkatárs

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Csapatjátékos, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes, rugalmas, kollégát várunk raktári csoportunkba

munkakörbe.

Feladatok:

  • csomagolási
  • címkézési
  • komissiózási
  • visszáru kezelési feladatok ellátására

Elvárásaink:

  • csomagolásban szerzett tapasztalat
  • nagyfokú pontosság, monotónia tűrés

Előny:

  • azonnali munkakezdés
  • könyvcsomagolásban szerzett tapasztalat
  • számítógép kezelési ismeret
  • vonalkód leolvasó eszközök kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lentie-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő