www.cvonline.hu

Csomagoló munkatárs

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Feladatok:

  • Televíziós műsor során eladott ékszerek díszdobozba való csomagolása és felcimkézése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Jó kézügyesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság, munkaidőkeretben történő munkavégzés változó beosztással
  • Minimum alapfokú iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Ideális munkahelyi környezet (légkondicionált iroda)

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. Kerület

Helyek XII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű