www.cvonline.hu

Csomagoló munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1103104

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba.
Feladatok:

  • Félkész termékek, ampullák vizuális ellenőrzése a cég kiszerelő osztályán
  • Félkész termelésben való részvétel
  • A technológiai folyamatokat és higiéniás előírásokat előírás szerint alkalmazza
  • Betanulása alapján munkáját írott műveleti szabványok szerint látja el

Elvárások:
  • 8 általános végzettség
  • Szemész szakorvos általi igazolás (színtévesztés kizáró ok)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkarend: hétfőtől-péntekig, 7:00-15:00-ig

Előnyök:
  • Szakmunkás végzettség (vegyipari, élelmiszeripari, orvosi, biológiai)
  • Tapasztalatok laboratóriumi, ipari takarításban

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió