www.cvonline.hu

Csomagoló munkatárs - Csót

  • A hirdetés 21 napja lejárt

Szeretne egy modern cég fiatalos csapatának tagja lenni? Üzletberendezéseket gyártó vállalat csóti logisztikai központjába azonnali kezdéssel

Csomagoló munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • Megrendelések összeállítása alkatrészlisták alapján
  • Az összekészített áru fizikai csomagolása
  • A csomagolási előírások betartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Csomagolási tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Vállalati buszjárat és utazási támogatás
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, jelentkezzen a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36 20 298 7244 telefonszámon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014