www.cvonline.hu

Csomagoló minőségbiztosító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 922067

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk csomagolóanyag-beszállító minősítőt angol nyelvtudással, minimum 1-2 év tapasztalattal.

Feladatok:

- Csomagolóanyag beszállítók rögzítése, minősítése, módosítása az SAP-ban
- Új beszállítók kiválasztásában való részvétel
- Részvétel a készítmény és a csomagoló anyagos kockázatelemzések koordinálásában, levezetésében
- Részvétel a kockázatelemzések angol nyelvre fordításában.
- Beszállító értékelő értekezletek szervezése lebonyolítása
- APR-ekhez adatszolgáltatás
- Csomagolóanyag változásokhoz adatszolgáltatás
- Dokumentációk készítése, kezelése
- Adatszolgáltatás társosztályok felé
- Az osztály további tagjainak helyettesítése, munkájuk segítése, SOP írás

Elvárások:

Alapvető követelmények:
- Minimum 1-2 éves gyógyszeripari tapasztalat gyógyszeripari, készítmény-gyártási, csomagolástechnológiai, csomagolóanyag gyártói területen
- Vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, élelmiszermérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- adatbázis kezelési ismeretek

Elvárt készségek:
- megbízható
- analitikus gondolkodású
- terhelhető
- önálló munkavégzésre képes
- kommunikatív
- monotonitás-tűrő

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- SAP ismeretek
- dokumentáció-kezelési gyakorlat
- kockázatelemzési, FMEA ismeretek
- ISO 15378 szabvány ismerete
- kockázatelemzési technikák (HACCP, hibafa elemzés)

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Stabil vállalati háttér
- Hosszú távú lehetőségek
- Változatos feladatok
- Munkavállaló-barát munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a