www.cvonline.hu

Csomagoló (kiemelt bér - min. 1 hónap)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1062793
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • csomagolás, anyagmozgatás, gépkiszolgálás

Elvárások:

  • két műszak, folyamatos munkarendben történő munkavégzés, azonnali kezdés
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00 óra között 2 munkanap, 2 pihenőnap váltással
  • precizitás, képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. életév

Előnyt jelent:

  • beosztás szerinti munkarend alapján a hónap fele pihenőnap
  • akár egész nyáron (valamint év közben is) végezhető munka

Amit kínálunk:

  • kereseti lehetőség: bruttó 130 eFt / hónap
  • bónusz: 0-10 eFt / hónap

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!