www.cvonline.hu

Csomagoló Kecskemét

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Autóipari partnercégünk betanított csomagolói pozícióba munkatársakat keres több műszakos munkarendbe.

Betanított csomagoló Kecskemét

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kész termékek csomagolása

  • Termékek szortírozása

  • Minőség ellenőrzés/osztályozás

  • Műanyag alkatrészek gyártása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • Jó kézügyesség

  • Monotónia tűrő képesség

  • Minőségirányítási alapelvek betartása

  • Munka környezet tisztán tartása

  • Munkaeszközök tisztán tartása

Amit nyújtani tudunk

  • Ingyenes céges buszjárat (Helvécia, Nagykőrös, Fülöpjakab, Kunszállás, Városföld, Jakabszállás, Kerekegyháza, Ballószög)

  • Prémium rendszer

  • Béren kívüli juttatás

  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/505-0216-os telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014