www.cvonline.hu

Csomagoló (IX.kerület)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1175308
lejárt

Ezúttal IX.kerületi partnercégünk gyártó üzemébe keresünk munkavállalókat  jógamatracok tekercselésére, csomagolására.

Pénzt keresnél a suli mellett?

Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány munkaórát vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a pörgős, ám könnyű fizikai munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.

Sok dolgod van hétközben?
Nem probléma! A beosztás rugalmas, így nem kell az egész napokat és heteket a munkára szánni, elég akkor dolgoznod amikor ráérsz.

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?

Szerencsére van lehetőséged arra, hogy ha rájössz, hogy ez a munka igazán Neked való, akkor akár suli mellett is folytasd.

Feladatok:

  • sportmatracok csomagolása, tekercselése, matricázása
  • kisebb anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Fontos hogy nappali tagozatos vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezzél
  • Ha úgy érzed, hogy képes vagy precíz, önálló és csapatban történő munkavégzésre, akkor ez a könnyű fizikai munka neked való! :)

Munkaidő: hétfőtől péntekig minimum heti 3 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • Délután végezhető könnyű fizikai munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Hozd a haverokat, és dolgozzatok együtt!

Amit kínálunk:

  • 733-1026 Ft/óra bérezés
  • Kellemes munka környezet

Link megjelenítése honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomd meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is vagy. Munkatársaink egy napon belül keresni fognak a megadott elérhetőségeken. További információ a 06/704523330-as telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.