www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ (HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉSSEL) (6746)

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Elvárások:
•minimum 8 általános iskolai végzettség

Feladatok:
•elektromos termékek összekészítése és csomagolása

Juttatások:
•bruttó 120 000 Ft.
•egyéb juttatások (Erzsébet utalvány próbaidő alatt 8000 Ft. értékben)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•hétfőtől csütörtökig, 08:00-tól 17:00-ig, pénteken 08:00-tól- 12:00-ig ( minden 2. héten pénteken 08:00-tól 16:00-ig)

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 ill. 36 96 508 010 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű