www.cvonline.hu

Csomagoló - Győr

  • Frissítve 210 napja

Munkát keres? Van gyártásban szerzett tapasztalata? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen győri műanyagipari partnercégünkhöz , Csomagoló pozícióba.

Csomagoló

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vizuális ellenőrzés
  • Sorjázás
  • Csomagolás
  • Munkautasítások betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, biztos mukalehetőség
  • Cafeteria

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 6 általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét valamint a pozíciót a +36 20 509 4636 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014