www.cvonline.hu
Csomagoló gépkezelő (Referenciaszám: PJ3537)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.17.
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.
Hirdetés azonosító: 925443
lejárt

Győrben működő élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

CSOMAGOLÓ GÉPKEZELŐ

Feladatok:
- Csomagoló gépek kezelése, beállítása (fóliák felfűzése, cseréje pozicionálása, kódok beállítása)
- Csomagológéphez tartozó mérlegek beállítása, fémdetektorok ellenőrzése, gépek tisztítása, működési idők elszámolása (állásidők, ütemszámok)
- Alapvető üzemközi ellenőrzések és egyszerűbb karbantartási feladatok elvégzése
- A járulékos anyagok kezelése, elszámolása a raktár felé

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Gépkezelésben szerzett tapasztalat
- Többműszakos munkarend vállalása
- Fegyelmezett munkavégzés
- Jó munkabírás

Előny:
- Targoncavezetői engedély
- A HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete
- Középfokú szakképesítés
- Műszaki és/vagy élelmiszeripari tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.