www.cvonline.hu

Csomagoló és Gépkezelő munkakörbe

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 990776

Bábolnai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat
Feladatok:

  • csomagolás (hölgyek részére)
  • gépkezelés ( férfiak részére)

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség, környékbeli lakóhely, több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség, utazási hozzájárulás, cafeteria

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, középfokú végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem hívja a 96/528-228 telefonszámot.

Munkavégzés helye:
  • Bábolna