www.cvonline.hu

Csomagoló és címkéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 975513
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy fatermékek gyártásásával foglalkozó nemzetközi partnercégünk részére keresünk munkatársat csomagoló és címkéző pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Félkész áru feldolgozás, csomagolás, címkézés
  • Megrendelések kezelése, összeállítása
  • Csomagok készítése

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • MS Office alapismeret
  • Fejlődőképesség esetén előrelépni akarás
  • Lelkiismeretes, önállóan is dolgozni tudó személyiség
  • Hosszútávon való godolkozás egy biztos, családias légkörű munkahelye
  • Munkaidő: 07:00-15:00-ig, 45 perc fizetett szünettel
  • Lehetőség van éjszakai munkavégzésre is gépkezelői munkakörben!

A munkavégzés helye: Budapest, IV.kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség, családias légkör
  • Bérezés: nettó 500 Ft/óra-tól

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz feltöltésével.