www.cvonline.hu
Csomagoló - Emelt óradíj
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1080418
lejárt

Higiéniai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk csömöri telephelyére új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Higiéniai termékek csomagolása,
  • Becsomagolt dobozok raklaprahelyezése.

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség, 18. életév betöltése
  • 3 műszak vállalása, napi 8 órában
  • Álló munkabírás
  • Monotónia tűrés.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Alapbéren felüli juttatások - étkezési utalvány, műszakpótlékok,
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszok az alábbi településekről:

Buják-Hényelpuszta-Kisbágyon-Palotás-Héhalom-Nagykökényes-Heréd-Egyházdengeleg-Kálló-Verseg-Kartal-Domony-Iklad-Aszód-Bag--Kerepes

Pásztó-Szurdokpüspöki-Apc-Zagyvaszántó-Selyp (Petőfibánya)-Lőrinci-Hatvan-Kerekharaszt

Ecseg-Csécse-Szarvasgede-Erdőtarcsa-Kálló

Tápiószőlős-Tápiószentmárton-Tápióbicske-Tápióság-Szőlősnyaraló-Kóka-Vácszentlászló-Valkó

Tápiószecső-Sülysáp-Mende-Maglód

Forrópuszta-Szentmártonkáta-Tóalmás-Zsámbok-Tura

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csömör
  • Műszakrend: 3 műszak (5+2, 6+2 munkarend)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.