www.cvonline.hu

Csomagoló-elszedő

  • A hirdetés 1354 napja lejárt
Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra

Feladatok:
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba történő helyezése és készáruraktárba szállítása.
  • Fémdetektor (kritikus szabályozási pont) felelősségteljes kezelése az előírásoknak megfelelően és rögzítése a minőségbiztosítási rendszer kapcsolódó dokumentumain.
  • Hibás csomagok (rossz dátum, felirat, levélbecsípődés, hegesztési hibák, nyersanyagproblémák) kiszűrése.
  • A megtelt raklapok készáruraktárba történő szállítása, üres göngyöleg előkészítése az elszedők számra.
  • A termelés ciklusosságából adódóan, a hatékonyság maximalizálása érdekében egyéb munkák elvégzése.
Elvárások:
  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános).
  • Jó látás, kézügyesség, gyorsaság, jó fizikum, átlagos magasság szükséges.
  • Monotóniatűrés, teherbíró képesség.
  • Megfelelés esetén egészségügyi kiskönyvre lesz szükség!
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend: 7:00-16:00
  • 16:00-01:00
  • Heti 5 nap hétfő és szombat között.
  • Túlóra várható!
  • Munkavégzés helye:
  • Gyál (kijutás egyénileg!)
  • többműszakos munkarend és a túlóra miatt ajánlott autóval közlekedni.
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: ECS-02
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Helyek Gyál
Kategória Szakmunka / fizikai munka