www.cvonline.hu

Csomagoló (22.00-06.00 - bruttó 170e Ft/hó)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1098414
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • termékek csomagolása

Elvárások:

  • munkarend: hétfőtől péntekig éjszakai műszak (22.00-06.00) vagy (18.00-06.00)
  • megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • teljes munkaidő

Előnyt jelent:

  • kereseti lehetőség:  bruttó 145.000 Ft/hó-tól
  • cafetéria csomag. bruttó 25.000 Ft/hó
  • érvényesíthető, igénybe vehető adókedvezmények a mindenkori törvényi feltételek alapján