www.cvonline.hu

CSOMAGOLÓ - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

CSOMAGOLÓ

A Job Force Iskolaszövetkezet élelmiszeripari tevékenységgel foglalkozó partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • csomagolás, címkézés
  • anyagmozgatás
  • alapanyag előkészítés, hámozás
  • takarítás

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • érvényes tüdőszűrő igazolás
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • hosszú távú munkavégzés vállalása

Munkaidő:     7,5 óra

Munkavégzés helye:            ALSÓMOCSOLÁD

Fizetés:          06:00-18:00 között- bruttó 604 Ft/óra

                        18:00-06:00 között- bruttó 785 Ft/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

 A tárgyba jelöld meg: CSOMAGOLÓ – Alsómocsolád

Helyek Baranya
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok