www.cvonline.hu

Csomagoló diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1017657

Diákként dolgozol Szegeden? Eleged van a plusz levonásokból? Nem kapod időben a fizud? Nem annyit kapsz amennyiért megdolgoztál? Ha változtatni szeretnél, gyere és dolgozz nálunk! Amit mi kínálunk ugyanazért az elvégzett munkáért: -korrekt bér -nincs plusz, indokolatlan bérlevonás -emberi bánásmód Ha hozol magaddal plusz 1 főt, jutalomban részesülhetsz!
Feladatok:

  • Fix, 8 órás műszakban dolgozhatsz a hét bármely napján
  • Csomagolás, cimkézés, anyagmozgatás a feladat
  • Ha vezetői vénával vagy megáldva, akkor:
  • belépőkártyák összegyűjtése, kiosztása
  • névsor vezetése, a többi dák termelésre irányítása
  • öltozők ellenőrzése, rend megtartása
  • értékmegőrző kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
  • nappali vagy passzív féléves hallgatói jogviszony
  • ha csoportvezető szeretnél lenni, akkor minimum 3-4 nap ráérés

Juttatások:
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség.
  • Támogatjuk a bulis hétvégéket szabadnappal és pontos fizetéssel!
  • Jó hangulatú csapat részeseként kereshetsz pénzt!

  • Gyere és dolgozz nálunk! Keress minket a Prohumán szegedi irodájában a Zászló utca 4. szám alatt, vagy a 06-70/197-5227-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Szeged